About me

The Aprés-chic

Valentýna Procházková

Ahoj a vítej na mém blogu!

Jmenuju se Valentýna Procházková a jsem celkem normální 18tiletá holka. Pocházim z Frymburka – vesničky poblíž Českého Krumlova, kam jsem chodila 9 let do školy.
V 15 jsem sbalila svý saky paky a sama se odstěhovala do Rakouska, do Linze, kam jsem chodila na střední školu. Po škole jsem se přestěhovala do Prahy, kde i teď momentálně žiju. Miluju cestování, módu, učení se novým věcem a ze všeho nejvíc být kreativní.

Můj Blog

Už od mala bylo mým snem založit si blog, ale co si budeme nalhávat, jako 8 leté mi to prostě moc nešlo (proto si prosím, nikdy negooglujte mý pravý jméno..)
Potom přišlo dlouhý období strachu z toho, co na to řeknou ostatní. Až na jaře 2017 jsem si řekla: „Co vlastně můžu ztratit?“
Vzala jsem si počítač, udělala si účet na Bloggeru, název vymyslela při lakování nehtů a takhle to všechno začalo.
Neztratila jsem nic.
Získala jsem ale nespočet zkušeností, poznala spoustu inspirativních lidí, našla novej koníček, stanovila si nový cíle a konečně vím, co to znamená dělat to, co milujete.

Blog Après-chic je především módním a lifestyle blogem, který doplňuju mým stejnojmeným youtube kanálem, kam točím především vlogy. Lifestyle pro mě znamená všechno od cestování, přes zdravý životní styl, až po to, kam chodím ráda na kafe nebo třeba, jaký myšlenky se mi zrovna honí hlavou.
Kromě blogu se taky hodně věnuju instagramu, kde mě najdeš jako @valentynaap. Já moc doufám, že se vám moje články a videa líbí a že tohle není naposledy, co můj blog navštěvujete! Pokud máte jakékoli otázky, klidně mi napište na email vali.proch@gmail.com a nebo na můj facebook.