První leden nového desetiletí

The Aprés-chic

První leden nového desetiletí

Jedno z mých předsevzetí na rok 2020 bylo více se věnovat blogu a paničko skákavá, jak moc jsem selhala hned ten první měsíc. 😀 Ale nevadí.

Jak říká můj oblíbený citát – leden byl jen na zkoušku, únor je ten měsíc, co se počítá, haha. Takže teď už budou články zase pravidelně, slibuju. 🙂

Leden byl opravdu hodně zvláštní a ulítaný měsíc. Nevím jestli je to tím, že už nechodím do školy nebo se celkově hodně změnila má povaha a už nejsem ten extrémně type A person, co potřebuje být ve všem nejdokonalejší a přestože se mi toho spoustu nepovedlo, byl to pro mě extrémně povedený měsíc.

Až na pá výjimek jsem moc předsevzetí sice dodržet nezvládla, ale užila jsem si spousta kvalitního času s kamarády, s Edou a cítím se prostě opravdu šťastně a spokojeně. A není to přece ten „ultimate goal“, ke kterýmu všichni míříme?

První den nového desetiletí (ano, budu to neustále omílat) jsem strávila s mojí mladší sestřičkou na snídani v Myšáku. A bylo to úplně úžasný!

Hned pár dní na to za mnou z Krumlova přijely tyhle moje holky a užily jsme si úplně úžasný odpoledne. Nasmála jsem se jako blázen, dobře jsem se najedla a myslím si, že tohle randíčko docela určilo směr celýho zbytku měsíce.

Quality time with quality people.

Tohle jídlo v Modrym Zubu <3

Nevzpomenu si na jméno, ale bylo to něco mírně palivého s květákem a udon nudleme a byla to asi nejlepší věc, co jsem tam kdy ochutnala!

Všechny cesty vedou do Myšáka & na vaječný likér je čas i po Vánocích!

V lednu jsem se konečně pořádně obula do cvičení. Jak doma, tak i ve fitku! Zase mám pocit, že jsem dostala aspoň malinkato zpátky svojí dlouho ztracenou fyzičku a lásku k pohybu.

A k cvičení samozřejmě patří i návrat k zdravějšímu a lepšímu stravování, třikrát hurá!

První týdny jsem kvůli Edovi hodně cvičila doma a zase mě to začalo bavit i tam.

Naše první procházka ever! <3 Pořád se ta kůže líná (:D) hlavně nechává nosit, ale baví mě ty mini pokroky, které spolu každý den máme.

Jedinej obleček, který si ta zrůda nechala. 😀

Jestli sledujete můj YouTube kanál, určitě jste si všimli, že jsem začala s novou mini sérií videí, kde zkouším různý diety celebrit i necelebrit. Zkrátka různé stravovací směry, které mě vždycky zajímaly. Musím říct, že i když to spousta lidí nepochopilo, tyhle experimenty mi opravdu pomáhají najít svobodu v jídle a pomáhají mi najít „to pravé ořechové“, co vyhovuje mě a mému tělu.

A taky jsou to ty nejsledovanější videa na mém kanále. Jeeej!<3 😀

Konečně jsem se v rámci mé vysněné spolupráce s Wellou dostala zpátky na zesvětlení vlasů!

Babičky lék na kocovinu – její NEJLEPŠÍ MRKVÁČ na světě. Teda, tohle jsou zbytky z pečení, ale chutná to úplně stejně božsky. Jestli někdy budete v našem hotelu na Jihu Čech a bude mrkváč, zahoďte za hlavu jakoukoliv dietu a vyzkoušejte ho! Přísahám, že lepší dort už neochutnáte.

Miminko <3

Nejšikovnější Manina si nás s Edíkem pozvala modelkovat do Liberce a udělala nám sadu fotek tak trochu ve Valentýnském duchu a já je naprosto miluju!

Nejlepší Paleo burger a batátové hranolky v Chicago Bar & Grill v Liberci.

Bohužel musím říct, že klasický burgery u mě ale pořád vedou! Ty nejlepší mají jednoznačně v pražském bistru Dish.

V lednu jsem taky vymetla dva krumlovksé maturáky – jeden mé bývalé třídy a jeden mého nejlepšího kamaráda Matyho, co byl ve stejném ročníku. Díky bohu, moc si toho nepamatuju. 😀 Vím jen, že to bylo úžasný a že jestli jsem aspoň nějaký předsevzetí dodržela, bylo to víc si užívat života a trávit více času s kamarády!

Párkrát jsem taky vymetla alkoholovou sekci nejbližšího supermarketu a vymetla jsem i svou peněžku nesmyslnýma objednávkama zmrzliny o půlnoci.

Ale bylo to všechno worth it! <3

Elite bloggers večírek! <3

Fotka outfitu na samospoušť, na mém balkoně, protože mi to slušelo a neměl mě kdo vyfotit. #hardlife

Selfíčka z maturáčků s mojí nejmilovanější Nelinou. <3

Můj nejoblíbenější recept z kuchařky od Markét a Evči – chilli con carne. Kdo neochutná, neví. <3

A snídaně Kolektiv v mém nejmilovanějším krumlovském Kolektivu.

Tyhle večery. <3

Poslední týden ledna jsem strávila v posteli, odkázaná na kurýrní služby a Netflix s tou nejhorší chřipkou snad od mých 13ti let. Byl to hnus velebnosti, ale asi jsem potřebovala, aby na mě moje tělo konečně pořádně zařvalo „STOP“.

Objevila jsem ale díky tomu Goodlok, který po celý Praze rozváží fresh džusy, smoothies a shoty a každý den jsem se po dobu chřipajzny ládovala právě tím! A taky Pho Bo – obviously.

Tak takovýhle byl můj leden. Šílený, ulítaný, ale zároveň klidný a hrozně moc šťastný. Jakou nohou jste do nového desetiletí (here we go again) vykročili VY? 🙂

S láskou, V.

 

4 komentáře

  1. Nikol❤️ napsal:

    Vali, ty jsi stejně skvělá! Krásný upřímný článek, jak jinak u tebe🤩
    Já se letos opravdu snažím dodržovat alespoň pár svých nepsaných (a spíš jen pomyslných) předsevzetí, ale HLAVNĚ už se prostě netrestám, když to zrovna nevyjde🤣😊
    Nikol ❤️

  2. gabrielakre napsal:

    Boží fotky <33 takové posty chceme častěji! 😀

Napsat komentář

Connect with:Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..