E46: „Zdravý životní styl“? Letos už opravdu ne! Aka jak jsem se poučila ze svých chyb

The Aprés-chic

E46: „Zdravý životní styl“? Letos už opravdu ne! Aka jak jsem se poučila ze svých chyb

Myslím si, že nejsem jediná, která si i v roce 2020 stanovila několik fitness cílů a předsevzetí. A myslím si, že asi ani nejsem jediná, která si dost podobný stanovila i loni..a i ten rok předtím…

Ať už je to klasický „zhubnout x kg“ nebo moje častý „dělat pravidelně yogu“, „uběhnout půl maraton“ nebo „spát x hodin denně“. Každý rok více méně to samé. Každý rok postupuju úplně stejně ve snaze své předsevzetí dodržet, dosáhnout svých cílů a „být lepším člověkem“. A každý rok taky selžu. Nebo…selžu je  možná silný slovo. Vždycky do určitý míry některého z těhlech health related cílů dosáhnu, už se mi ale pár let nestalo, abych se na konci roku poplácala po rameni s tím že „you did it girl“. Dlouho už jsem na sebe nebyla pyšná za to, že jsem některého z těch cílů skutečně dosáhla.


Je to docela smutný, ale zároveň vlastně úplně skvělý. Ne nadarmo se říká, že chybama se člověk učí a já mám teď alespoň pár let zkušeností s chybami, který mi překáželi v cestě k dosahování mých cílů a v dodržování mých předsevzetí. To mi dává velký sebevědomí (aka. zkušenost přetavenou ve schopnost), že letos už to bude jiný. Že letos to už zvládnu. Proto, když jsem zase na začátku měsíce seděla u stolu a sepisovala si, čeho bych v téhle health and fitness kategorii chtěla tenhle rok dosáhnout, zamyslela jsem se pořádně i nad tím, co jsem tedy dělala špatně, že předchozí roky se mi to nedařilo.

Nemyslím konkrétně špatně nastavené cíle, ale spíš způsob, kterým jsem se k nim snažila přiblížit. A protože bych byla moc ráda, abyste si z mých chyb vzali nějaké poučení i vy a ušetřili si tak možná pár let života, rozhodla jsem se nahrát tenhle podcast a říct vám víc o tom co NEdělat, abyste letos už konečně udělali tu stojku, zapli ty džíny, zvedli tu činku a hlavně byly šťastný, zdravý a spokojení ve svém těle. 

S láskou, V.

 

Napsat komentář

Connect with:Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..