New christmas eye shadow palette

The Aprés-chic

New christmas eye shadow palette

Chápete, že ještě není ani konec listopadu a já už mám vánoční náladu, nakoupený skoro všechny dárky, objednaný vánoční svetry a akorát sedím přiopilá svařákem za počítačem a raduju se z toho, že o víkendu budu péct cukroví?

Já se totiž moc nechápu..ale to nevadí, protože se cítím neuvěřitelně natěšeně! Fakt jak malý dítě.

Vánoce miluju celým svým srdcem a už teď si až nesmyslně užívám plánování vánočních akcí, Vlogmas, vymýšlení vánočních dárků a HLAVNĚ jejich nakupování. Letos je to poprvý, kdy mám nějaký ušetřený peníze na to, abych udělala mojí rodině fakt parádní Vánoce a i když vím, že to není jen o dárkách – je super pocit, moct všem nakoupit něco, o čem víte, že z toho budou mít radost a nebude to jenom další zbytečnost, kterou po Vánocích zahrabou na dno šuplíku.

Zrovna dneska jsem se vydala na nákup dárků pro mojí sestřičku do Sephory (pokud jste taky shopaholic, vyhněte se tomuhle místu o Vánocích obloukem, opravdu) a když už jsem byla u kasy, narazila jsem tam na vánoční limitku od Too Faced. Ehm. Průšvih.

Too Faced je pravděpodobně moje nejoblíbenější značka kosmetiky a když jsem tuhle paletku viděla, ani jsem se nenadála a už jsem mačkala pin kód u kasy a cítila krůpěje potu na zádech, při zahlídnutí finální částky za můj nákup. 😀 Nicméně mám z ní takovou radost, že jsem si ten nákup rozhodla prostě odpustit a slíbila si, že tohle je můj letošní první a poslední dárek, kterej naděluju sama sobě! Přísahám.

Strašně se těším, až paletku vyzkouším a plánuju jí vyzkoušet už zítra na jednu speciální večerní akci, na kterou jsem byla pozvaná (vše uvidíte ve vlogu <3). Zároveň s ní určitě natočím nějaký vánoční makeup look! 🙂 Jak se vám paletka líbí? A taky – jaký barvy by jste na stíny použily nejdřív? Nemůžu se rozhodnout! 😀

S láskou, V.

 

4 komentáře

 1. Barborah napsal:

  Myslím, že tady není co odpouštět! Too Faced dělá nejlepší stíny, které jsem kdy měla nebo vyzkoušela a bude i sloužit opravdu dlouho. Sama mám jejich Chocolate paletku a už to snad budou tři roky, co ji mám, i když ji používám často a pořád v ní mám více jak polovinu! Přemýšlela jsem, že si tuhle taky pořídím, ale mám ted’ stínů a paletek dost a neupotřebyla bych jí a to by byla škoda. Jen si ji užij!

  • Apres-chic napsal:

   Jůůů moc děkuju! Chocolate jsem taky chtěla vždycky strašně vyzkoušet!! Ale přesně, stíny si kupuju jednou za pár let, když cítím potřebu nějaký změny, ale málokdy (spíš asi nikdy) jsem paletku ještě nevypotřebovala 😀 <3

 2. Katelyn napsal:

  Já ještě nemám koupený ani jeden dárek, tak jsem z toho lehce nervózni 😀 Ta paletka je boží! Teplé barvy stínů miluju. Ty odstíny Half Baked, Cookie Cutter & Spicy jsou nádherný, přesně můj styl :3

  • Apres-chic napsal:

   Moc děkuju<3 Haha, I've been there...každej rok. 😀 Letos si fakt přijdu jako super hrdina:DD
   Jooo, je naprosto top! Cookie Cutter jsem dneska použila do vnitřního koutku a jako rozjasňovač a vypadá SKVĚLE. <3

Napsat komentář

Connect with:Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..