Trip to Brno

The Aprés-chic

Trip to Brno

Jestli mi něco dokáže vždycky zlepšit náladu, tak je to cestování. I když by se mělo jednat jenom o jeden nebo dva dny a klidně i někde v Česku.

A z mý zkušenosti můžu říct, že perfektním adeptem na podobnej únikovej trip je pro mě Brno!<3 Úplně poprvý, když nepočítám přestupování do vlaku do Olomouce na třídním výletě v 9. třídě, jsem v Brně byla teprve letos v létě, už tehdy jsem ale věděla, že je to moje druhá Praha a že se sem musím asap vrátit.

Když u mě pak byla minulý týden na návštěvě Lucka Minářová , ihned jsme se domluvily, že musím brzy přijet já, sem za ní na Moravu a bum, sotva týden na to se tahle výprava uskutečnila.

Protože jestli jsem něco potřebovala opravdu jako sůl, byla to změna prostředí a lívance ve 4 Pokojích. K těm se ale teprve dostaneme…

Dorazila jsem včera dopoledne a prakticky celý den jsem strávila v Aktinu. Řekla jsem si, že když už sem mám cestu, byla by škoda toho nevyužít a nezajít pozdravit tu skvělou partu lidí, co za eshopem stojí. Celej aktináckej team byl naprosto úžasnej, zašli jsme společně na oběd, pokecali a s Luckou jsme pak dělaly ochutnávkovej livestream a vyzkoušely tak spoustu zdravých dobrot.

Odpoledne jsme pak nahrávaly společný podcast(y)stay tuned! – k véče si daly homemade poke bowl a kecaly, kecaly a kecaly.

Moc fotek ze včerejšího dne nemám, protože upřímně – jsem byla líná fotit…
Dneska jsem ale konečně neotálela, vzala do ruky foťák a všechno nafotila. Tenhle týden opět vloguju, takže se můžete těšit i na vlog!

Den jsme začaly workoutem. Jela jsem jako opička Lucky trénink, i když, značně zjednodušenej. 😀 #staylempl
Hrozně mě to ale inspirovalo a nemůžu se dočkat, až se díky nově nabytý motivaci do cvičení znovu pořádně opřu. 🙂

Po fitku následovala zasloužená snídaně / brunch / nebo rovnou oběd, protože bylo už skoro 12 hodin. Šly jsme do mýho i Lucky milovanýho bistra 4Pokoje, kterému jsem teda propadla už v létě. Zase jsem si dala jejich vyhlášený vejce benedict s roastbeefem & napůl jsme pak snědly lívance, který jsou BEZKONKURENČNÍ. Opravdu, jestli jste místňáci nebo budete mít někdy jenom cestu do Brna – tohle místo nesmíte vynechat.

Aby nám trochu vytrávilo, vyrazily jsme na procházku po městě. Počasí bylo prostě dokonalý a rozhodly jsme se proto vyšlápnout i věž staré radnice, na který se nikdy nebyla podívat ani Lucka. Ten výhled opravdu stál za to!

Ještě než jsem nasedla na autobus, smutná, že odjíždím a šťastná, že jsem vůbec mohla přijet, jsme se s Luci stavily na flat white & NEJLEPŠÍ DÝŇOVEJ CHEESECAKE, co jsem kdy měla v Melounovém Cukru. Prokrindapána, opravdu uvažuju o tom, že je požádám o recept. 😀 Nebo možná spíš doživotní závoz až do Prahy, protože v mojí kuchyni by to asi nedopadlo úplně dobře…

Teď už si vezu zadek ve studentu, plná skvělých zážitků, jídla a vděčnosti za to, jaký možnosti se mi díky blogu naskystly a jaký lidi jsem díky tomu, co dělám mohla potkat.

Těším se z toho, že mám teď zase chuť se do všeho – blogu, cvičení, zdravého životního stylu – pořádně obout a vytřískat z toho co nejvíc. Někdy vážně stačí jenom vypadnout, trochu povolit a nechat se inspirovat okolím. 🙂

S láskou, V.

 

4 komentáře

 1. Klarie napsal:

  Brno je krásné 🙂 Občas ho mám sice plné zuby, jelikož jsem tam každý den, ale i přesto ho miluju 🙂 A přiznávám, co se týče podniků, které tu jmenuješ, mám hodně restů 😅
  Měj se krásně, Klarie

  • Apres-chic napsal:

   Moc děkuju za komentář, Klarie!:)
   Haha, to musíš napravit!!:D I když máš pravdu, že když jsem se přistěhovala do Prahy, taky jsem si myslela, že nebudu dělat nic jiného než vysedávat po kavárnách a ještě jsem v naprostý spoustě ani nebyla..takže moc dobře vím, o čem mluvíš:)

 2. Simča napsal:

  krásne fotky, krásny deň ☺️

Napsat komentář

Connect with:Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..