Autumn decoration tip – DIY tiered tray

The Aprés-chic

Autumn decoration tip – DIY tiered tray

Tenhle podzim je to poprvý, co jsem se opravdu obula do dekorací. Je to asi tím, že mám konečně to svoje vysněný hnízdečko, kterým je můj nový byt v Praze, a o který se chci opravdu co nejlépe starat a pořádně si to tu zútulnit. Sice po 3 měsících, co tu bydlím pořád nemám jídlení stůl, ALE mám zase hromadu podzimních dekorací, takže to vůbec nevadí. Jíst se dá i na zemi, že jo.

Dneska bych se vámi ráda podělila o mojí zatím nejoblíbenější. Dřevěný etažér neboli v angličtině „tiered tray“ jsem na pinterestu viděla už kdysi dávno a naprosto jsem si tuhle dekoraci zamilovala. Nejen, že vypadá opravdu moc hezky, dá se ale využít i dost efektivně – např. já jsem jako dekoraci použila i hrníček, svíčky a čaje, který bych jinak neměla kam dát. A pokud nejste vyloženě tip, co by dekorace používal, můžete etažér použít úplně jednoduše jako stojánek na různé věci.

Já jsem si ten můj pořídila v Butlers , s kterým teď nově barterově spolupracuji a upřímně, za žádnou spolupráci jsem snad nebyla vděčnější. 😀 S mamkou Butlers milujeme už roky a rozhodně se řadí moje top 3 obchody s dekoracemi. Na dalším místě by se hned umístil Depot, H&M home a Zara home. Super věci najdete ale i například ve starý dobrý IKEE.

Šištičky, listy, mini třpytivé dýně, veverku atd. jsem koupila v Depotu (Rakousko), dýně mám z Albertu, Hrneček už pár let ze Zootu, rámeček z IKEA, grafiku v něm z Pinterestu a svíčku mám (s houbou) z H&M Home a druhou od Meraki.

Nevím jak vy, ale já jsem si to už teď, po několika hodinách, co tenhle můj výtvor doma mám totálně zamilovala a přijde mi, že to tu tomu vdechlo úplně jinou atmosféru. A přesně to na sezónních bytových dekoracích miluju!

Dekorujete si někdo v závislosti na roční období?:) Jestli ano, co je vaše oblíbená dekorace? A chtěli byste víc podobných článků nebo třeba videí? S věkem se ze mě stává celkem Pinterest mum, takže si myslím, že by mě to moc bavilo!:D

S láskou, V.

 

One Response

  1. Anežka napsal:

    ❤❤❤❤

Napsat komentář

Connect with:Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..