Working nine to wine

The Aprés-chic

Working nine to wine

Another day, another „date“. 
Ehm a možná i sklenička vínečka…jenom možná.
Tohle u mě platí poslední dva týdny docela pravidelně. Na životě v Praze si snad nejvíc užívám to, že doslova 99% mých kamarádů je právě odsuď a není den, kdy bych neměla nějaký plány. Vlastně, naopak spíš řeším, že dní je nedostatek a plánů hodně.  Kafíčka, obídky, večeře, vínečka…potom, co jsem žila 3 roky v izolaci – je to prostě boží.   

Je mi jasný, že je jen otázka času, kdy mě tohle zase přestane bavit a nadvládne nademnou znovu ten příšernej introvert (čti: antisociál) kterým v skrytu duše vlastně jsem, ale zatím využívám každý volný chvilky na to, abych trávila kvalitní čas s kvalitníma lidma. 
Nad kvalitním vínem a kvalitní konverzací.
A včerejší dumání nad tím, jestli má kosatka strach, když vidí člověka nad dvanáctkou s kolegy z práce se taky počítá!  

Dneska jsem pro změnu hnedka po práci vyrazila na smíchovské Manifesto s Verčou T., kde jsem ještě nikdy nebyla a upřímně teď hodně lituju svý lenosti a toho, že jsem tohle krásný brouzdaliště nenavštívila už v létě. Kam se na to hrabe pobočka tady na Florenci!:D Jestli budete mít čas, tak stopro doporučuju využít posledních jakž takž teplých dní a vyrazit tam na drink nebo něco dobrýho. 🙂

Zajímalo by mě – baví vás taky tohlecto věčný pochůzkování a zevlení někde s kamarády nebo jste spíš typ, co si po celym dni ve škole nebo v práci zaleze doma sám s nížkou a čajem?:D Já jsem (jako ve všem) i v tomhle hrozně complicated a od každýho mám ráda trochu.    

Vždycky záleží na počasí, jaký mám vlasy, co dobrýho jsem měla k jídlu a jaká je aktuální konstelace hvězd…vždyť to znáte holky. 😀

S láskou, V.

No Responses

 1. Bea napsal:

  Určitě jsem typ na věčný vysedávání někde s kamarádama (když to nejde venku tak v kavárně, hospodě nebo úplně nejvíc miluju v zimě čajovny). Většinu času mám ale variantu dva, poněvadž jako středoškolák nemám padla v pět a i po škole se věnuju škole. Jo a taky to leze do peněz, vzhledem k příjmu jen z brigád, docela výrazně.

 2. Après-chic napsal:

  To naprostou souhlasím!:D Mě je pokaždý špatně, když si uvědomím, kolik peněz za všechny ty sedánky utratím. Pokaždý to ale stojí za to..:)

 3. Yapol napsal:

  Ahoj, můžu prosím vědět, v čem děláš ty úžasný koláže fotek tady na blogu? Hrozně se mi libí – btw, jdu si nalít víno 🙂

 4. Après-chic napsal:

  Haha, to ti závidím! 🙂 <3
  Dělám je v Canva 🙂

Napsat komentář

Connect with:Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..