Après-coffee talk | Jaký byl náš první workshop?

The Aprés-chic

Après-coffee talk | Jaký byl náš první workshop?

Vůbec nechápu, jak se to stalo, ale čas utekl jak voda a předevčírem, 26. září, se konal náš první Après-coffee talk workshop // meet up // podcast live, prostě – naše první společná akce s Verčou. 
Jako věčnej optimista a člověk jsem byla přesvědčená, že všechno dopadne dobře… Jenomže ten večer předčil všechny moje očekávání.

Všechny slečny, který dorazily by z fleku mohly být moje  nejlepší kamarádky a jsem si jistá, že kdyby nás netlačil čas a nemusely bychom do 8 večer opustit prostory, sedíme a kecáme tam spolu ještě doteď. 

Nejdřív jsem byla sice trochu nervózní, když jsme s Veru oznámily pauzu a všichni tak nějak seděly na  na místě a nic nedělaly. Otočila jsem se, abych našla mobil, zapla playlist a aspoň nějak prolomila to zvláštní ticho a asi tak během jedný nanosekundy se najednou všechny začaly bavit, jíst, smát se a já se fakt cítila, jako bych byla s partou 20ti kamarádek, co se znají odjakživa a ne s bandou cizích lidí.

Za úžasný občerstvení děkujeme nejšikovnější Baruš!

Díky Instagrafu jsme měly možnost uchovat si milion nádherných vzpomínek!

Protože fobudka Instagraf je specifická v tom, že funguje skrz instagram – vyfoť, označ, tiskni – představovala pro nás i nádhernej symbol toho propojení online a offline. Stejně jako celý náš workshop.  

Holky, co jste byly na workshopu – pokud tohle čtete, tak vám ještě jednou za mě i za Verču neuvěřitelně moc děkuju. Byly jste prostě úplně úžasný a ukázaly jste nám, že to, co děláme má smysl. <3

A za tuhle nádhernou grafiku děkujeme s Verčou Adélce @sketchuju

S láskou, V.

No Responses

 1. Ahoj. Narazila jsem na tebe před pár týdny a úplně jsem si zamilovala tvoje podcasty. Zdá se mi, že jsme si hodně podobné a mám dost stejné vlastnosti a celkově myšlení. Ráda bych se s tebou někdy i setkala osobně. Je ještě nějaká možnost se přihlásit na sraz? Předem moc děkuju za odpověď a děkuju moc za to co děláš. Díky tobě chci zkusit i blogovat, protože myslím, že je to něco pro mě a to co mě bude bavit. Taky jsem zase začala víc pravidelně cvičit a i kreslit. A nejelepší je ráno u snídaně poslouchat tebe a tvoje myšlenky. Kdyby chtěla někdy s něčím pomoc a třeba něco spojeného s kreslením či grafikou, tak určitě dej vědět. Ráda aspoň trochu oplatím, to co pro nás děláš. 😊

 2. KARINLIFE napsal:

  Wow vy jste úžasné! Jen tak dál holky. <3

 3. Jééé, vypadá to, že jste si to fakt všechny užily, to jsem upřímně ráda! ♥

  Little Dreamer

 4. Après-chic napsal:

  Aaaa, hrozně moc ti děkuju! <3 Co se týče srazů, tak momentálně máme všechny obsazené. Je ale dost prevděpodobný, že se na ty další termíny uvolní místa pár dní před nebo v den workshopu, takže určitě sleduj moje a Verči instagramy, kde bychom daly případně vědět. 🙂 <3
  Děkuju ti za nabídku! To bych byla moooc ráda!! <3

 5. Après-chic napsal:

  Užily jsme si to moc! <3 Děkuju ti!!

 6. Simčin svět napsal:

  Vypadá to z fotek na super atmosféru a strašně vám to tam všem sluší ! 🙂
  https://simonasnotsosecretdiary.blogspot.com/

 7. PatyM napsal:

  Podle fotek a co píšeš to vypadá, že to bylo úplně super 🙂 Teď se ještě víc těším na ten, kterého se zúčastním

 8. Viki napsal:

  to muselo byť naozaj super 🙂 kiež by som tam bola tiež

  WHEN PIGS FLY

 9. Après-chic napsal:

  Jeee, děkujeme! My už se taky těšíme <3

 10. Après-chic napsal:

  Děkujeme, bylo! <3 Snad příště 🙂

Napsat komentář

Connect with:Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..